Gdzie działamy:

Kielce, Radom, Warszawa, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Kraków, Katowice, Rzeszów, Chełm, Bytom, Tychy, Piotrków Trybunalski, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Sącz, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bełchatów, Opole,Jaworzno, Biała Podlaska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Konin, Gniezno, Jastrzębie Zdrój, Kalisz, Legnica, Rybnik, Siedlce, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Starachowice, Stalowa Wola, Wałbrzych, Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Włocławek, Tarnów

Pranie wykładzin dywanowych

Wyspecjalizowaliśmy się w takiej dziedzinie jak pranie wykładzin dywanowych dużych metraży, a także w doczyszczaniu i polimeryzacji powierzchni twardych. Jako właściciel firmy nabyłem praktykę odnośnie wykładzin w Anglii, gdzie ten kraj jest kolebką prania wykładzin które znajdują się dosłownie w każdym domu, hotelu i biurze. Natomiast doczyszczanie powierzchni praktykowałem w Danii.

Mniejsze zlecenia do 500mkw Grupa wykonuje w zespole 2-3 osobowym, natomiast powyżej tego metrażu pracujemy na 2 zespoły 3 osobowe, gdzie w takiej konfiguracji pracowników potrafimy wyprać wykładzinę biurową do 3000tyś metrów kwadratowych w weekend. Zlecenia podejmujemy w całym kraju, a także w Niemczech i Skandynawii.

Nasz park maszynowy to najwyższej klasy sprzęt dla profesjonalistów (Ashby’s, Airflex, Santoemma, Nilfisk, Numatic, Karcher) Natomiast chemia którą stosujemy jest dedykowana do powierzchni miękkich i twardych, która nasza firma osobiście importuje z USA i Anglii.

Cennik

Pranie wykładzin biurowych:

Metoda prania ekstrakcyjnego.

  • do 30 metrów  7 – 10 zł/m2
  • od 30 do 100   6.5 – 8.5 /m2
  • od 100 do 200 + suszenie dmuchawą 6 – 8 zł/m2
  • od 200 metrów + suszenie dmuchawą – wycena

Czyszczenie wykładzin na sucho:

Metoda czyszczenia: suche wiórki, kapsułkowanie, zalecana jest w przypadku wykładzin mało wyeksploatowanych, niedużych zabrudzeń

  • do 30 metrów    8 – 10 zł/m2
  • od 30 do 100        7 – 8 zł/m2
  • powyżej 100 metrów – wycena