Gdzie działamy:

Kielce, Radom, Warszawa, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Kraków, Katowice, Rzeszów, Chełm, Bytom, Tychy, Piotrków Trybunalski, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Sącz, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bełchatów, Opole,Jaworzno, Biała Podlaska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Konin, Gniezno, Jastrzębie Zdrój, Kalisz, Legnica, Rybnik, Siedlce, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Starachowice, Stalowa Wola, Wałbrzych, Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Włocławek, Tarnów

O nas

           GrupaXpertus powstała w 2017 roku, co nie znaczy że to firma bez doświadczenia. Grupa składa się z doświadczonych ludzi, przeszkolonych również przez samego właściciela firmy. Grupa stanowi świetny i zgrany zespół w czasie pracy.

Jako założyciel i właściciel GrupyXpertus, doświadczenie nabywałem poza krajem, pracując w Anglii w firmie usług porządkowych, gdzie moja specjalizacją było pranie wykładzin dywanowych i mebli tapicerowanych. Doświadczenie to doskonaliłem także w Polsce. W Danii nabyłem praktykę doczyszczania powierzchni twardych, a także byłem pracownikiem stacjonarnej pralni dywanów. Po powrocie z imigracji zarobkowej na początku 2012 roku, miałem ogromne trudności ze znalezieniem godziwego etatu. Po kilku miesiącach bezskutecznego poszukiwania pracy, postanowiłem moja praktykę wykorzystać otwierając działalność jednoosobową i robić to co umiem najlepiej. W roku 2017 zaszły duże zmiany w firmie. Poszerzona została o sklep internetowy, stacjonarną pralnie dywanów, a także inwestycja nowy i wydajniejszy sprzęt. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a także mamy większy wachlarz usług dla Was Drodzy Klienci.

Pokuszę się o napisanie kilku z wielu superlatyw na temat mojej osoby.
Pracując przez ponad 8 lat przy sprzątaniu,  praniu dywanów czy praniu tapicerki meblowej,  wielu klientów podczas mojej pracy powiedziało:

” widzę że lubi pan to robić”,” ale ma pan wiedzę w tym fachu”, ”jestem ogromnie zadowolona z pana pracy” , ”ale pan jest dokładny

Wiecie Państwo!
Takie podsumowanie mojej pracy po kończonym zleceni, jest większa zapłatą niż pieniądze.
Najmocniej dziękuje za to jak postrzegacie mnie jak dla Was pracuje.

Pozdrawiam moich stałych klientów,
jak również nowych klientów.

Robert Wróbel

właściciel GrupyXpertus