Gdzie działamy:

Kielce, Radom, Warszawa, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Kraków, Katowice, Rzeszów, Chełm, Bytom, Tychy, Piotrków Trybunalski, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Sącz, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bełchatów, Opole,Jaworzno, Biała Podlaska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Konin, Gniezno, Jastrzębie Zdrój, Kalisz, Legnica, Rybnik, Siedlce, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Starachowice, Stalowa Wola, Wałbrzych, Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Włocławek, Tarnów

Dla firmy

Specjalizacją firmy Xpertus jest pranie wykładzin dywanowych biurowych dużych metraży, a także w doczyszczanie podłóg twardych i polimeryzacja powierzchni twardych. Jako właściciel firmy nabyłem praktykę przy wykładzinach w Anglii, gdzie ten kraj jest kolebka prania wykładzin które znajdują się dosłownie w każdym domu, hotelu i biurze. Natomiast doczyszczanie powierzchni twardych praktykowałem w Danii.

Mniejsze zlecenia do 500mkw Grupa wykonuje w zespole 2-3 osobowym, jeśli dostajemy zlecenie powyżej tego metrażu pracujemy na 2 lub 3 zespoły, gdzie w takim układzie pracowników jesteśmy w stanie wyprać wykładzinę biurową do 3000tyś mkw w weekend. Zlecenia podejmujemy w całym kraju, a także w Niemczech i Skandynawii.

Nasz park maszynowy to najwyższej klasy sprzęt dla profesjonalistów (Ashby’s, Airflex, Santoemma, Nilfisk, Numatic, Karcher) Natomiast chemia którą stosujemy jest dedykowana do powierzchni miękkich i twardych, która nasza firma osobiście importuje z Niemiec i Anglii.