Gdzie działamy:

Kielce, Radom, Warszawa, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Kraków, Katowice, Rzeszów, Chełm, Bytom, Tychy, Piotrków Trybunalski, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Sącz, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bełchatów, Opole,Jaworzno, Biała Podlaska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Konin, Gniezno, Jastrzębie Zdrój, Kalisz, Legnica, Rybnik, Siedlce, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Starachowice, Stalowa Wola, Wałbrzych, Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Włocławek, Tarnów

Ozonowanie, dezynfekcja klimatyzacji samochodowej

Dezynfekcja za pomocą ozonu, powszechnie nazywana jako ozonowanie, jest to metoda odkażania bez stosowania jakiejkolwiek chemii. Aplikowany gaz biobójczym to ozon O3 , gaz występujący w przyrodzie, o silnych właściwościach dezynfekcyjnych. Ozon jest więc ekologiczny i naturalny.

Zaletą ozonu jest to ze wejdzie wszędzie tam gdzie będzie miał dostęp i zabije wszystko co żyje. Jednym słowem, klient decydując się na usługę ozonowania dba o zdrowie swoje i najbliższych.

Za pomocą niego możemy usunąć: bakterie, zarodniki grzybów/pleśni, alergeny roztoczy – reasumując ozonowanie zabije wszystko co żyje. Ponadto jest możliwe usuniecie nieprzyjemnych zapachów: stęchlizny, papierosów, potu, wszelakich rozpuszczalników i chemii budowlanej poremontowej.

Idealnie nadaje się do usługi dezynfekcja klimatyzacji samochodowej. Zabieg ten niczym się nie różni od tego w serwisie samochodowym asso, po co więc przepłacać?

Nasza firma dysponuje profesjonalnym generatorem ozonu  o wydajności 9 gr/h. Duży przelot powietrza i wydajność tego urządzenia daje równomierne rozprowadzenie gazu w dezynfekowanym wnętrzu. Reasumując, pomieszczenie jest świeże bez jakichkolwiek bakterii, wirusów, zarodników grzybów/pleśni, uciążliwych zapachów itp.

Cennik

  • od 1- 4 godz.  60zł/godz
  • od 5-10 godz.  50zł/godz
  • powyżej 1o godz. cena do uzgodnienia

Jest możliwość wypożyczenia ozonatora.

Wypożyczenie generatora to 200zł/doba, a każda kolejna 170

Wyposażenie:

  • ozonator
  • wydrukowana instrukcja obsługi
  • instruktaż, a także pokaz video na naszym kanale youtube.