Gdzie działamy:

Kielce, Radom, Warszawa, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Kraków, Katowice, Rzeszów, Chełm, Bytom, Tychy, Piotrków Trybunalski, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Sącz, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bełchatów, Opole,Jaworzno, Biała Podlaska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Konin, Gniezno, Jastrzębie Zdrój, Kalisz, Legnica, Rybnik, Siedlce, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Starachowice, Stalowa Wola, Wałbrzych, Zielona Góra, Tomaszów Mazowiecki, Włocławek, Tarnów

Ozonowanie, dezynfekcja klimatyzacji samochodowej

Dezynfekcja za pomocą ozonu, powszechnie nazywana jako ozonowanie, jest to metoda odkażania bez stosowania jakiejkolwiek chemii. Aplikowany gaz biobójczy to ozon O3  Gaz występujący w przyrodzie, o silnych właściwościach dezynfekcyjnych. Ozon jest więc ekologiczny i naturalny.

Zaletą ozonu jest to ze wejdzie wszędzie tam gdzie będzie miał dostęp i zabije wszystko co żyje. Jednym słowem, klient decydując się na usługę ozonowania dba o zdrowie swoje i najbliższych.

Za pomocą niego możemy usunąć: bakterie, wirusy, zarodniki grzybów/pleśni, alergeny roztoczy – reasumując ozonowanie zabije wszystko co żyje. Ponadto jest możliwe usuniecie nieprzyjemnych zapachów: stęchlizny, papierosów, potu, wszelakich zapachów rozpuszczalników i chemii budowlanej poremontowej.

Idealnie nadaje się do usługi dezynfekcja klimatyzacji samochodowej. Zabieg ten niczym się nie różni od tego w serwisie samochodowym asso, po co więc przepłacać?

Nasza firma dysponuje profesjonalnymi generatorami ozonu  o wydajności od 9 gr/h do 40 gr/h. Duży przelot powietrza i wydajność tych urządzeń daje równomierne rozprowadzenie gazu w dezynfekowanym wnętrzu. Reasumując, pomieszczenie jest świeże bez jakichkolwiek bakterii, wirusów, zarodników grzybów/pleśni, uciążliwych zapachów itp.

Ozonowanie  cennik

Zabieg ozonowania  najczęściej  robimy w budynkach mieszkalnych. Podam przykład wyceny. Decydujecie się Państwo na ozonowanie, dezynfekcje mieszkania, cena takiej usługi uzależniona  jest od czasu pracy ozonatora, generatora ozonu. Na czas pracy urządzenia wchodzą dwa elementy.

wielkość pomieszczeń mierzonych w metrach sześciennych w których ma być przeprowadzona dezynfekcji

jaki problem dotyczy usługi ozonowania który trzeba zlikwidować

Reasumując, łatwy problem można usunąć dość szybko, a z kolei trudniejszy kłopot będzie potrzebował aby dłużej generator ozonu pracował, ewentualnie dwa, lub trzy urządzenia muszą być zainstalowane w jednym czasie.  Nadmienię iż kluczowym elementem jest, osiągnięcie odpowiedniego stężenia gazu w odkażanym pomieszczeniu aby usługa była skuteczna. Ważne więc jest odpowiednie dobranie mocy urządzenia do dezynfekowanego pomieszczenia.